„Nasz Gródek” zaprasza na siatkówkę

Data: 19-07-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

„Nasz Gródek” zaprasza na siatkówkę
Czas płynie szybko. Wielu wciąż pamięta pierwszą, tymczasem przed nami już siódma edycja Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego w Gródku Krajeńskim. – Zachęcam do udziału wszystkich miłośników piłki siatkowej, zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Zapowiada się wspaniała zabawa w pięknej okolicy, nad Jeziorem Stryjewskim, na skraju powiatu pilskiego. Warto odwiedzić Gródek i przeżyć w nim miłe chwile. Serdecznie zapraszam! – mówi Przemysław Pochylski, etatowy członek zarządu powiatu w Pile.

A teraz kilka szczegółów. Zmagania odbędą się w sobotę, 29 lipca. Wpisowe w wysokości 20 złotych należy uiścić w dniu imprezy do godz. 9:45. Do wtorku, 25 lipca można się zgłaszać za pomocą strony na Facebooku (Stowarzyszenie „Nasz Gródek”) lub pod numerem telefonu 691 112 477. W zawodach mogą wystąpić drużyny mieszane. Rywalizacja jest adresowana wyłącznie do amatorów. Warto przypomnieć, że rok temu najlepsi byli mieszkańcy Więcborka: Szymon Baranowicz i Mateusz Lipecki.

Zapraszamy! Do zobaczenia!